Augu mēslošana

Eļļas rapsis

Vai meklējat informāciju par eļļas rapša barības vielu deficīta simptomiem? Vai arī Jūs vēlaties palielināt eļļas rapša ražu un nepieciešama palīdzība, izvēloties pareizo mēslojumu? Atrodiet atbildes uz šiem jautājumiem kopā ar padomiem pilnvērtīgai eļļas rapša mēslošanai.

Rapša raža

Raža

Augu barības vielas ir svarīgi ražas būvelementi, jo īpaši to var attiecināt uz eļļas rapsi. Pat viena barības elementa trūkums var samazināt augu augšanu, un tas savukārt samazinās ražu un audzētāja ienākumus. Tāpēc ir svarīgi, lai ir pieejamas visas barības vielas vajadzīgajā daudzumā un proporcijās, kas ir nepieciešamas augiem.

Uzzināt vairāk

Rapša kvalitāte

Kvalitāte

Jebkuras barības vielas trūkums ierobežos eļļas rapša augšanas potenciālu, kas, savukārt, samazinās ražas daudzumu un kvalitāti. Minerālmēslu lietošana auga apgādāšanai ar visām nepieciešamajām barības vielām nodrošinās tādu ražu un kvalitāti, kādu pieprasa un sagaida tirgus.

Uzzināt vairāk

Rapša veselība

Veselība

Jebkurš barības vielu trūkums samazinās auga spēju izaugt atbilstoši tā ģenētiskajam potenciālam. Ja augam nebūs pieejamas barības vielas, sekas izpaudīsies kā daudzi uzturvielu trūkuma simptomi. Neveselīgs augs barības vielu trūkuma dēļ ietekmē visu barības ķēdi.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti par rapša audzēšanu

Galvenie fakti

Uzziniet galveno informāciju par eļļas rapsi, piemēram, barības elementu nozīmi eļļas rapša audzēšanā, agronomiskajiem principiem un daudz ko citu!

Uzzināt vairāk

Rapša audzēšanas tehnoloģijas
Rapša audzēšanas tehnoloģijas

Pārbaudiet, vai Jūsu eļļas rapsim piemīt kādas barības vielas deficīts

Identificējiet un diagnosticējiet, vai Jūsu eļļas rapsis cieš no barības vielu trūkuma, un uzziniet vairāk par simptomiem un cēloņiem un to, kā kontrolēt vai novērst nepilnības.

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome Baltijas valstīs
Ernests Čakāns
Ernests Čakāns
Tirdzniecības pārstāvis - agronoms

Rīki un pakalpojumi

Yara ir izstrādājusi daudzus rīkus un pakalpojumus, kas ļauj dalīties mūsu zināšanās par dažādu kultūraugu ražas un kvalitātes optimizēšanu.