Yara N-Testeris BT

Yara radītais N-Testeris BT ir ierīce, kas ļauj veikt ātrus un vienkāršus mērījumus augiem to augšanas laikā, dodot iespēju precīzi apmierināt auga prasības pēc slāpekļa. Tas nodrošina ātras un precīzas, konkrētajam laukam atbilstošas, rekomendācijas, kas ir vērstas uz nepieciešamā slāpekļa lietošanu augšanas sezonas laikā. Rezultātā, lietojot N-Testeri, var tikt ne vien izstrādātas precīzākas rekomendācijas laukam, uzlabojot tā ražīgumu, bet arī minimizēta mēslojuma lietošanas negatīvā ietekme uz vidi.

 

Kā darbojas N-Testeris BT?

 

N-Testeris BT un Atfarm programma darbojas kopā, lai noteiktu pareizo N devu. 

Kad ierīcē ievietota pirmā pilnībā attīstījusies lapa, tiek mērīta atstarotā gaisma, lai noteiktu hlorofila saturu augu lapās. Mērījums tiks attēlots kā N-Testera punkti un auga vajadzība pēc slāpekļa, izteikta kg/ha.

N-Testera punkti automātiski tiks nosūtīti uz viedtālruni, izmantojot Bluetooth™ savienojumu. Interneta vai mobilo datu savienojums nav nepieciešams.

 

 

Atfarm mobilā aplikācija

 

Atfarm izmanto Yara agronomu izveidotu algoritmu, lai, balstoties uz veiktajiem N-Testera BT mērījumiem, aprēķinātu slāpekļa nepieciešamību augiem. Desmitiem gadu Yara veiktie lauka izmēģinājumi pierāda algoritma precizitāti.

Jāievada tikai informācija par lauku: kultūraugs, kultūrauga veids, augu attīstības stadija.

Pēc veiktajiem mērījumiem saņemsiet N ieteikumu, kas attainos N vajadzību augiem.

 

Precīza slāpekļa devas rekomendācija

 

Atfarm mobilajā aplikācijā saņem N tīrvielas devas rekomendāciju saviem laukaugiem, izteiktu kg/ha.

N-Testera BT slāpekļa rekomendācija izveidota, lai pielāgotu slāpekļa devu atbilstoši augu attīstības stadijai un tā brīža vajadzībai pēc N devas, tādejādi iegūstot maksimālo no katra ieguldītā N kilograma.

 

Kā pasūtīt Yara N-Testeri BT?

 

Kā sākt lietot Yara N-Testeri BT?

 

Kā veikt mērījumus ar Yara N-Testeri BT?

 

Slāpekļa monitorings ar Yara N-Testeri BT

 

Fotoattēlu analīze ar Atfarm

 

Noskaties "Agronomu Brokastis" par slāpekļa 2.papildmēslošanu, N monitoringu un Yara N-Testera BT lietošanu

 

 

Citi Yara rīki un pakalpojumi

Yara N-Sensor

N-Sensors- uz traktora uzstādāms tālvadības sensors N vajadzības noteikšanai

N-Sensors ir uz traktora uzstādāma ierīce, kas lauksaimniekam ļauj izmērīt auga prasības pēc slāpekļa, traktoram braucot pa lauku, kā arī attiecīgi piemērot mēslojuma daudzumu.
Yara N-Tester BT

Yara N-Testeris BT

Yara N-Testeris BT ir jaunākais N-Testera modelis. To var savienot ar Atfarm mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju. Ar N-Testera palīdzību var izmērīt hlorofila saturu graudaugu lapās vēlākās augšanas stadijās. No izmērītās vērtības...
Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.
Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.
YaraIrix

YaraIrix- lietotne N vajadzības noteikšanai ziemas kviešos

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa prasības dažādos augšanas posmos.
Izkliedēšanas tabulas

Izkliedēšanas tabulas

Vienmērīga mēslojuma izkliedēšana nodrošina efektīvu augu barības vielu uzņemšanu un mazina zudumu iespēju.
Izkliedētāja testa kastes

Izkliedētāja testa kastes

Priekšnoteikums labākai augu augšanai ir vienmērīga mēslojuma - barības vielu - izkaisīšana vēlamajā kaisīšanas platumā.
Tankmix

Tankmix

Tankmix™ ir tiešsaistes pakalpojums, kas sniedz vadlīnijas YaraVita mēslošanas līdzekļu jaukšanai ar daudziem citiem augu aizsardzības produktiem.

4 punktu garantija

4 punktu garantija

Yara 4 punktu garantija ietver četrus minerālmēslu ražošanas, kvalitātes, lietošanas un vides parametrus, kas visi ir vienlīdz nozīmīgi minerālmēslu gala lietotājam. 
Garantija attiecas uz visiem granulētajiem minerālmēsliem, kas ir pieejami Yara preču sortimentā. Mūsu garantija zemu siltumnīcefekta gāzu emisijai ietver visus produktus, ko Yara ražo un pārdod Latvijā, neatkarīgi no to lietošanas mērķa.

Vairāk informācijas