Augu mēslošana

Kartupeļi

Kartupeļi

Kartupeļu raža

Raža

Kartupeļu ražas veidošanās ir atkarīga no diviem galvenajiem faktoriem – bumbuļu skaita no mātes auga un bumbuļu izmēra vai svara. Sabalansēta kartupeļu mēslošanas programma, kas sevī ietver visus makro un mikroelementus, ir ļoti svarīga, lai varētu sasniegt un kontrolēt šos ražas veidošanās komponentus.

Uzzināt vairāk

Kartupeļu kvalitāte

Kvalitāte

Ir trīs galvenie kritēriji, kas ietekmē kartupeļu kvalitāti, tie ir – bumbuļu kvalitāte, nobriedusi miza, kā arī uzglabāšanas kvalitāte un kulinārā kvalitāte. Sabalansēta augu mēslošanas programma ir ļoti svarīga, lai optimāli izpildītu šos visus trīs kritērijus.

Uzzināt vairāk

Kartupeļu veselība

Veselība

Augam nepieciešamo barības elementu nodrošinājums var  palīdzēt augam pasargāt sevi no slimībam. Labi sabalansēta mēslošanas programma ļauj augu šūnu struktūrai būt stabilai un elastīgai, vienlaikus izvairoties no pārmērīgas barības vielu uzkrāšanās, kas arī var negatīvi ietekmēt augu izturību pret slimībām.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti par kartupeļu audzēšanu

Galvenie fakti

Uzziniet galveno informāciju par kartupeļiem, piemēram,  barības elementu nozīmi kartupeļu audzēšanā, agronomijas principiem, kartupeļu tirgus prasībām un daudz ko citu!

Uzzināt vairāk

Kartupeļu mēslošanas programma
Kartupeļu mēslošanas programma

Kartupeļu mēslošanas programma

Pārbaudiet, vai Jūsu kartupeļi necieš no kādas barības vielas trūkuma

Nosakiet un diagnosticējiet, vai kartupeļi cieš no barības vielu nepietiekamības, un uzziniet, kā kontrolēt vai novērst deficītu. Tālāk izvēlieties barības elementu, lai uzzinātu vairāk par graudaugu deficīta simptomiem un tā ietekmi uz kultūraugu augšanu un attīstību.

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome Baltijas valstīs
Ernests Čakāns
Ernests Čakāns
Tirdzniecības pārstāvis - agronoms