YaraIrix

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa vajadzību no 21-28 attīstības stadijai.

Apvienojot viedtālruņu tehnoloģijas pieejamību ar Yara plašajām agronomiskajām zināšanām, YaraIrix nodrošina spēcīgu kultūraugu analizatoru Jūsu rokās. Lai to izmantotu, lejupielādējiet YaraIrix lietotni (iOS un Android) un sāciet fotografēt savus kultūraugus jau tulīt.

Programma analizē attēlus, aprēķina un sniedz precīzus slāpekļa mēslojuma ieteikumus, kas pielāgoti ziemas kviešu attīstības stadijai. 

YaraIrix.jpg

 

Kāpēc YaraIrix var būt noderīga lietotne?

Šī bezmaksas lietotne lauksaimnieka viedtālruņa kameru pārvērš auga barības vielu augstāko tehnoloģiju testerī. YaraIrix aprēķina slāpekļa uzņemšanu, balstoties uz lapu izskatu, lapu krāsas zaļumu un aplēsto brūno lapu daudzumu. Šīs aplikācijas pamatā ir tehnoloģija, kas veic visaptverošu attēla analīzi, izvērtējot lapotnes zaļuma pikseļus.

Kā YaraIrix lejuplādēt savā viedtālrunī?

Lejupielādējiet bezmaksas lietotni priekš iOS vai Android operētājsistēmām, pierakstieties un sāciet analizēt kulturaugus. Pēc fotoattēla uzņemšanas saņemsiet tūlītēju ieteikumu piemērotākā Yara produkta lietošanai. Šobrīd YaraIrix lietotne ir piemērota tikai ziemas kviešu analizēšanai, bet ar laiku tā tiks uzlabota, pievienojot iespējas analizēt vairāk kultūraugus kā arī izmantot speciālus rīkus, kurus pievienojot sava telefona kamerai, būs iespēja iegūt vēl precīzākus mērījumus.

Lejuplādēt YaraIrix tulīt!

 

  

 

Citi Yara rīki un pakalpojumi

Yara N-Sensor

N-Sensors- uz traktora uzstādāms tālvadības sensors N vajadzības noteikšanai

N-Sensors ir uz traktora uzstādāma ierīce, kas lauksaimniekam ļauj izmērīt auga prasības pēc slāpekļa, traktoram braucot pa lauku, kā arī attiecīgi piemērot mēslojuma daudzumu.
Yara N-Tester BT

Yara N-Testeris BT

Yara N-Testeris BT ir jaunākais N-Testera modelis. To var savienot ar Atfarm mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju. Ar N-Testera palīdzību var izmērīt hlorofila saturu graudaugu lapās vēlākās augšanas stadijās. No izmērītās vērtības...
Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.
Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.
YaraIrix

YaraIrix- lietotne N vajadzības noteikšanai ziemas kviešos

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa prasības dažādos augšanas posmos.
Izkliedēšanas tabulas

Izkliedēšanas tabulas

Vienmērīga mēslojuma izkliedēšana nodrošina efektīvu augu barības vielu uzņemšanu un mazina zudumu iespēju.
Izkliedētāja testa kastes

Izkliedētāja testa kastes

Priekšnoteikums labākai augu augšanai ir vienmērīga mēslojuma - barības vielu - izkaisīšana vēlamajā kaisīšanas platumā.
Tankmix

Tankmix

Tankmix™ ir tiešsaistes pakalpojums, kas sniedz vadlīnijas YaraVita mēslošanas līdzekļu jaukšanai ar daudziem citiem augu aizsardzības produktiem.