Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.

Lejuplādēt tūlītGet TankmixIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

TankmixIT for mobile

 

Šī aplikācija ir tiešsaistes pakalpojuma Yara TankmixTM - www.tankmix.com mobilā versija. TankmixIT darbojas, balstoties uz tūkstošiem individuālu vai multikomponentu miksēšanas testu rezultātu datubāzi, un tā ļauj lauksaimniekiem labāk saplānot savu audzējamo kultūru apstrādes programmas, kurās tiek izmantoti YaraVitaTM mēslošanas līdzekļi. Ikviens miksēšanas tests tiek veikts stingri kontrolētos apstākļos kompānijas produktu attīstības laboratorijās, ievērojot BS EN ISO 9001:2000 vadlīnijas, un katrs šāds tests atspoguļo patiesu iegūstamo miksēšanas rezultātu. Kolīdz tiek iegūti jauni testu rezultāti, tiešsaistes datubāze tūlīt tiek atjaunota.

Aplikācijas lietošana ir ļoti vienkārša. Pēc tam, kad esi to lejupielādējis un uzinstalējis, izlasi un apstiprini lietošanas noteikumus un izvēlies valsti, kur saņemsi minētos produktus. Tad izvēlies YaraVitaTM produktu, kā arī kādu no partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem. Pēc tam aplikācija izveidos sarakstu ar visiem laboratoriju testiem, kas tikuši veikti, izmantojot divus konkrētos izvēlētos produktus, un parādīs arī šo testu rezultātus. Ja pieprasītā kombinācija nav atrodama, ir iespējams pasūtīt šāda testa veikšanu. Šādā gadījumā testa rezultāti lielākoties būs pieejami jau pēc pāris stundām, ja vien izsmidzināmie materiāli konkrētajā brīdī būs pieejami mūsu laboratorijās.

Taču ir jāatceras, ka ir daudzi mainīgie rādītāji, kas lauka apstākļos var ietekmēt iegūtos testa rezultātus, tāpēc Yara iesaka TankmixIT uzlūkot tikai kā paredzamā virziena iezīmētāju, nevis pilnībā paļauties uz tā rezultātiem; mēs arī negarantējam ne fizisko, ne bioloģisko iznākumu sakritību.

 

Citi Yara rīki un pakalpojumi

Yara N-Sensor

N-Sensors- uz traktora uzstādāms tālvadības sensors N vajadzības noteikšanai

N-Sensors ir uz traktora uzstādāma ierīce, kas lauksaimniekam ļauj izmērīt auga prasības pēc slāpekļa, traktoram braucot pa lauku, kā arī attiecīgi piemērot mēslojuma daudzumu.
Yara N-Tester BT

Yara N-Testeris BT

Yara N-Testeris BT ir jaunākais N-Testera modelis. To var savienot ar Atfarm mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju. Ar N-Testera palīdzību var izmērīt hlorofila saturu graudaugu lapās vēlākās augšanas stadijās. No izmērītās vērtības...
Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.
Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.
YaraIrix

YaraIrix- lietotne N vajadzības noteikšanai ziemas kviešos

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa prasības dažādos augšanas posmos.
Izkliedēšanas tabulas

Izkliedēšanas tabulas

Vienmērīga mēslojuma izkliedēšana nodrošina efektīvu augu barības vielu uzņemšanu un mazina zudumu iespēju.
Izkliedētāja testa kastes

Izkliedētāja testa kastes

Priekšnoteikums labākai augu augšanai ir vienmērīga mēslojuma - barības vielu - izkaisīšana vēlamajā kaisīšanas platumā.
Tankmix

Tankmix

Tankmix™ ir tiešsaistes pakalpojums, kas sniedz vadlīnijas YaraVita mēslošanas līdzekļu jaukšanai ar daudziem citiem augu aizsardzības produktiem.

4 punktu garantija

4 punktu garantija

Yara 4 punktu garantija ietver četrus minerālmēslu ražošanas, kvalitātes, lietošanas un vides parametrus, kas visi ir vienlīdz nozīmīgi minerālmēslu gala lietotājam. 
Garantija attiecas uz visiem granulētajiem minerālmēsliem, kas ir pieejami Yara preču sortimentā. Mūsu garantija zemu siltumnīcefekta gāzu emisijai ietver visus produktus, ko Yara ražo un pārdod Latvijā, neatkarīgi no to lietošanas mērķa.

Vairāk informācijas