Vai meklējat jaunus izaicinājumus?

Mūsu veiksmes pamatā ir mūsu kopīgās zināšanas un smags darbs. Pieredzējušiem profesionāļiem mēs piedāvājam dažādas aizraujošas karjeras iespējas dažādās jomās. Mūsu darbinieki no visas pasaules strādā kopā, lai sasniegtu kopīgus mērķus. Temps var būt ātrs un mūsu izaicinājumi ir sarežģīti, bet atmosfēra ir atvērta un iekļaujoša.

60+

Pārstāvniecības visā Pasaulē

≈17,000

Darbinieku skaits uz 2020. gadu

11.6B

USD 2020. gada ieņēmumi

Satieciet mūsu darbiniekus

Mūsu uzņēmējdarbības kultūru vislabāk raksturot kā atsaucīgu un vērienīgu. Mēs nevaram mainīt Pasauli uz labu, ja mums nav aizrautīgi un talantīgi kolēģi. Atklājiet, kā tas ir būt daļai no mūsu komandas.

Satiec Maicon

 Maicon Cossa bilde

YaraVita un Biostimulantu nodaļas vadītājs

"Esmu lauksaimnieka dēls, bet pievienojos Yara pirms 13 gadiem. Šie gadi  šķiet paskrējuši kā daži mēneši. Iemesls tam varētu būt tāds, ka kompānijā Yara mums ir skaidra un saistoša misija, kas ir patiesais iemesls, kas spēj mani motivēti pamostoties agri no rīta un katru dienu smagi strādāt  - ar to pašu enerģiju un aizraušanos, kāda man bija pirmajā dienā. Tas iedvesmo domāt, ka, jo lielāks mūsu panākums kā uzņēmumam, jo labāk lauksaimniekiem, piemēram, maniem vecākiem. "

Satiec Sabīni

Sabine Jacquet bilde

Yara Zināšanu vadītāja

"Kopš pievienošanās uzņēmumam, esmu satikusi daudzus profesionāļus, kuri vēlas palīdzēt, atbildot uz jautājumiem un daloties zināšanās un pieredzē. Vadības stils ir vērsts uz cilvēkiem, kas orientēti uz personīgo izaugsmi,  neatkarīgi no viņu līmeņa uzņēmumā. Līdz šim ir ļbijus brīnišķīga iespeja redzēt, ka kolēģi no visas Pasaules vas tik labi sastrādāties. Šī daudzveidības pakāpe ir iedvesmojoša, un ir iepriecinoši zināt, ka pastāv iespējas arī strādāt ārzemēs. "