Prakse kompānijā Yara var būt lieliska iespēja, bet neuzziniet to tikai no mums!

Satieciet Andreasu

Prakse: Ētika un atbilstība
Vadība un pārmaiņas, maģistra programma, BI Norvēģijas Biznesa skola

"Darbs kompānijā Yara bija lielisks. Mana komanda - patiesībā lielākā daļa no komandām - sastāv no dažādām tautībām. Tas ir brīnišķīgs veids, kā mācīties. Jūs varat sazināties ar cilvēkiem no visas Pasaules, kas ir milzīgs bonuss . "

Satieciet Lene

Prakse: Personālvadība
Organizācija un vadība, Bakalaura programma, Norvēģijas Lietišķās zinātnes Universitāte

"Yara ir devusi man iespēju piedalīties iedvesmojošā un izglītojošā darba vidē. Izmantojot starptautisku darbu, kas saistīts ar projektiem, man ir jāiepazīstas ar mūsdienu tehnoloģiju vērtību, savienojot cilvēkus dažādās kultūrās un tautībās. Radās iespēja apšaubīt teorētiskās zināšanas praktiskās situācijās. Yara nodrošināja mani ar lielu izpratni par daudzveidīgu un interesantu darba dzīvi. "

Satieciet Safiyyah

Sieviete ar porandžu

Prakse: Iepirkums
Biznesa, maģistra grāds loģistikā, operāciju un piegādes ķēdē, maģistra programma, BI Norvēģijas biznesa skola

"Es turpināju savus maģistrantūru loģistikā ar nolūku strādāt humānās palīdzības loģistikas jomā, lai iegūtu zināšanas un izmantotu tās, palīdzot sabiedrībai. Prakse kompānijā Yara ne tikai saskan ar manu izglītību, bet arī atbilst maniem personīgajiem mērķiem.

Atbildīgi pabarojot 300 miljonus cilvēku uz šīs planētas, cenšoties aizsargāt planētu un risināt bada draudus Pasaulē. Ir laba sajūta ar šo domu katru rītu pamostosies. "