Dažādi risinājumi augu mēslošanā

Kvieši

Kviešu raža

Raža

Divi galvenie ražas komponenti kviešiem ir graudu skaits uz vienu laukuma vienību un individuālā graudu masa. Augstas ražas iespējams sasniegt, panākot pareizu lapu un dzinumu skaitu, maksimāli saglabājot zaļu lapotni, kā arī, palielinot graudu/vārpu skaitu un graudu izmēru. Pareizi sabalansēta mēslošanas programma, ieskaitot visus makro un mikro barības elementus, ir būtiska, lai palīdzētu pārvaldīt visus šos komponentus.

Uzzināt vairāk

Kviešu ražas kvalitāte

Kvalitāte

Kviešu kvalitātes mērķis ir atkarīgs no gala lietotāja noteiktās specifikācijas, piemēram, vai graudi paredzēti lopbarībai vai maizes cepšanai, vai varbūt cepumu miltiem. Galvenie graudu kvalitātes rādītāji, kas tiek ņemti vērā, ir graudu proteīns, tilpummasa, Hagberga krišanas skaitlis un cietes saturs.

Uzzināt vairāk

Kviešu veselība

Veselība

Pietiekams barības vielu nodrošinājums var palīdzēt augam sevi pasargāt no slimībām. Labi sabalansēta barības vielu programma nodrošina, ka auga šūnu struktūra ir stabila, vienlaikus izvairoties no liekas barības vielu uzkrāšanās, kas var būt pat kaitīga auga veselībai.

Uzzināt vairāk

Galvenie fakti par kviešu audzēšanu

Galvenie fakti

Uzziniet galveno informāciju par kviešiem, piemēram, barības vielu lomu un agronomiskajiem principiem kviešu audzēšanā, tirgus prasībām, kā arī daudz ko citu!

Uzzināt vairāk

Kviešu mēslošanas programmas
Kviešu mēslošanas programmas

Pārbaudiet, vai Jūsu kvieši necieš no kādas barības vielas trūkuma

Nosakiet un diagnosticējiet, vai kvieši cieš no barības vielu nepietiekamības, un uzziniet, kā kontrolēt vai novērst deficītu. Tālāk izvēlieties barības elementu, lai uzzinātu vairāk par graudaugu deficīta simptomiem un tā ietekmi uz kultūraugu augšanu un attīstību.

Jautā ekspertam

Mūsu augu mēslošanas speciālisti ir gatavi jebkurā laikā atbildēt uz Jums interesējošajiem jautājumiem par Yara produktiem un mūsu piedāvātajiem risinājumiem augu mēslošanā.
Augu mēslošanas eksperti
Augu mēslošanas eksperti
Agnese Pinka
Agnese Pinka
Agronome Baltijas valstīs
Ernests Čakāns
Ernests Čakāns
Tirdzniecības pārstāvis - agronoms

Rīki un pakalpojumi

Yara ir izstrādājusi daudzus rīkus un pakalpojumus, kas ļauj dalīties mūsu zināšanās par dažādu kultūraugu ražas un kvalitātes optimizēšanu.