Wheat

YaraVita® SAFE K ir šķidrs, augstas koncentrācijas kāliju saturošs ārpussakņu mēslojums. Piemērots visu kultūraugu efektīvai ārpussakņu mēslošanai brīdī, kad novērots kālija trūkums un paaugstināts sausums augsnē. Produkta formulācija ir šķīdums, kas nozīmē ātru iedarbību un lielāku tūlītēju barības vielu pieejamību. Formulējums nodrošina labu sajaukšanos bākas maisījumos, padarot produktu viegli un droši jaucamu ar citiem YaraVita produktiem un augu aizsardzības līdzekļiem.

Uzzināt vairāk

osr-flowering

YaraVita BRASSITREL BIO ir šķidrs un ērti lietojams ārpussakņu mēslojums,kas satur bioaktīvos savienojumus,boru, mangānu un molibdēnu, kā arī slāpekli, magniju, sēru, kas īpaši nepieciešamas rapsim, pākšaugiem un citiem krustziežu dzimtas augiem.

Jūras aļģu ekstrakts (Ascophyllum nodosum)  paātrina augu 

Biotryg icon blue.pngbarības vielu uzņemšanu un uzlabo mēslojuma lietošanas efektivitāti.

Uzzināt vairāk

Ziemošanai nepieciešamās barības vielas

wheat-field-hands

YaraVita® STARPHOS CMZ īpaši piemērots graudaugiem, kas papildus viegli uzņemamam fosforam, satur arī varu, mangānu un cinku. Šo barības elmentu trūkumu augiem pēdējos gados uzrāda arī Yara Megalab TM  lapu analīzes.

Fosfora uzņemšana no augsnes ir atkarīga gan no temperatūras, gan pH līmeņa augsnē. STARPHOS CMZ barības vielu kombinācijas ir labs starta komplekts ziemājiem un graudaugiem pavasarī. Uzzināt vairāk

Trīs mikroelemetu spēks

barley

YaraVita® MANCOZIN ir ideāla mangāna, vara un cinka kombinācija, kas ir īpaši svarīga graudaugiem.

Mangāns palielina ziemas kviešu zemcietību, stiprina augu izturību pret slimībām un uzlabo labības kvalitāti. Tā ir svarīga uzturviela gan ziemas, gan vasaras miežiem. Savukārt salma stiprums, ziedputekšņu kvalitāte un graudu skaits vārpā ir atkarīgs no pietiekama vara daudzuma augā. Cinka klātbūtne stimulē sakņu sistēmas un visa auga augšanu, kā arī veicina graudu skaita daudzumu vārpā un olbaltumvielu satura palielināšanu graudā.

Uzzināt vairāk 

Sprayer-on-the-field
Sprayer-on-the-field

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par produktiem, sazinieties ar mums. 

Sazināties