Yara ImageIT

Kompānijas Yara radītā ImageIT ir lauksaimnieciska mobilā lietotne, kas paredzēta slāpekļa uzņemšanas mērījumiem augā, kā arī rekomendāciju izstrādei par nepieciešamo slāpekļa devu lietošanu.

Lejuplādēt tūlītGet ImageIT on the App Store

Get CheckIt on Google play

ImageIT for mobile

 

Rekomendācijas tiek izstrādātas, balstoties uz fotouzņēmumiem, kur redzams konkrētais augs. Bez tam, ka ImageIT parāda, cik daudz slāpekļa ir nepieciešams, lai gūtu optimālu ražu un kvalitāti, tas arī nodrošina nepieciešamajai kvalitātei vajadzīgā mēslojuma lietošanas rekomendācijas ar kompānijas Yara ieteiktu produktu, kā arī sniedz informāciju par tuvāko Yara biroju.

Lietotne lauksaimnieka viedtālruņa kameru pārvērš auga barības vielu augstāko tehnoloģiju testerī. ImageIT aprēķina slāpekļa uzņemšanu, balstoties uz lapu izskatu, lapu krāsas zaļumu un aplēsto brūno lapu daudzumu. Šīs aplikācijas pamatā ir tehnoloģija, kas veic visaptverošu attēla analīzi, izvērtējot lapotnes zaļuma pikseļus. Neskatoties uz to, ka ImageIT ir moderns lauksaimnieciskais instruments, tas ir lietotājam draudzīgs un tehnisko prasību ziņā elastīgs. Aplikāciju lielākoties neietekmē kameras veids un tā darbojas ar zemas izšķirtspējas attēliem, kur faila lielums ir vien 50 – 200 KB.

Gadījumos, kad uz lauka ir vājš signāls, ImageIT spēj saglabāt attēlus bezsaistē, kas nodrošina iespēju uzņemt fotogrāfijas bez pieejas tīklam, bet pēc tam nosūtīt attēlus apstrādei, kolīdz viedtālrunis ir sasniedzis WiFi vai cita veida tīkla zonu.

Citi Yara rīki un pakalpojumi

Yara N-Sensor

N-Sensors- uz traktora uzstādāms tālvadības sensors N vajadzības noteikšanai

N-Sensors ir uz traktora uzstādāma ierīce, kas lauksaimniekam ļauj izmērīt auga prasības pēc slāpekļa, traktoram braucot pa lauku, kā arī attiecīgi piemērot mēslojuma daudzumu.
Yara N-Tester BT

Yara N-Testeris BT

Yara N-Testeris BT ir jaunākais N-Testera modelis. To var savienot ar Atfarm mobilo lietotni, izmantojot Bluetooth® bezvadu tehnoloģiju. Ar N-Testera palīdzību var izmērīt hlorofila saturu graudaugu lapās vēlākās augšanas stadijās. No izmērītās vērtības...
Yara TankmixIT

Yara TankmixIT

TankmixIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu aplikācija, kas piedāvā vadlīnijas tam, kā jaukt YaraVita mēslošanas līdzekļus ar partneru izsmidzināmajiem līdzekļiem.
Yara CheckIT

Yara CheckIT

Yara CheckIT ir lauksaimnieciska viedtālruņu lietotne, kas lauksaimniekiem piedāvā augu fotogrāfiju bibliotēku, tādējādi ļaujot vienkārši un ātri identificēt iespējamos barības vielu trūkumus augam.
YaraIrix

YaraIrix- lietotne N vajadzības noteikšanai ziemas kviešos

YaraIrix ir lietotne, kas ļauj izmērīt ziemas kviešu slāpekļa prasības dažādos augšanas posmos.
Izkliedēšanas tabulas

Izkliedēšanas tabulas

Vienmērīga mēslojuma izkliedēšana nodrošina efektīvu augu barības vielu uzņemšanu un mazina zudumu iespēju.
Izkliedētāja testa kastes

Izkliedētāja testa kastes

Priekšnoteikums labākai augu augšanai ir vienmērīga mēslojuma - barības vielu - izkaisīšana vēlamajā kaisīšanas platumā.
Tankmix

Tankmix

Tankmix™ ir tiešsaistes pakalpojums, kas sniedz vadlīnijas YaraVita mēslošanas līdzekļu jaukšanai ar daudziem citiem augu aizsardzības produktiem.

4 punktu garantija

4 punktu garantija

Yara 4 punktu garantija ietver četrus minerālmēslu ražošanas, kvalitātes, lietošanas un vides parametrus, kas visi ir vienlīdz nozīmīgi minerālmēslu gala lietotājam. 
Garantija attiecas uz visiem granulētajiem minerālmēsliem, kas ir pieejami Yara preču sortimentā. Mūsu garantija zemu siltumnīcefekta gāzu emisijai ietver visus produktus, ko Yara ražo un pārdod Latvijā, neatkarīgi no to lietošanas mērķa.

Vairāk informācijas