Privātuma politika


Šī Yara konfidencionalitātes politika (“Privātuma politika”) attiecas uz personas datiem, kurus savāc un izmanto SIA Yara Latvija, juridiskā adrese- Vienības gatve 109, Rīga ("Mēs"), kad lietojat šo tīmekļa vietni (“Vietne”), vai kā citādi mijiedarboties ar mums, kā aprakstīts tālāk.

Yara Latvija pārvalda šo vietni un ir Jūsu personas datu apstrādes kontrolieris, kad Jūs izmantojat šo vietni.

Privātuma politika skaidro, kā Yara iegūst, izmanto un izpauž personas datus, Jums apmeklējot šo Vietni un citādi mijiedarbojaties ar mums, kā tas aprakstīts tālāk. Gadījumā, ja mēs mijiedarbosimies ar Jums tādos veidos, kas nav aprakstīti tālāk, mēs sniegsim Jums informāciju par Jūsu personas datu izmantošanu saistībā ar konkrēto mijiedarbību. Ja Jums ir kādi papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: latvia@yara.com.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Yara apstrādā personas datus, lūdzu, skatiet Yara Datu Privātuma direktīvas par klientu, piegādātāju un biznesa partneru datiem publisko versiju, kas ir daļa no Yara saistošajiem korporatīvajiem noteikumiem.


 

 1. Kā un kad mēs iegūstam personas datus?

Mēs savācam informāciju par Jums, kad Jūs izmantojat šo Vietni, vai kā citādi mijiedarbojaties ar mums. Mēs saņemam  informāciju par Jums no šādiem avotiem atkarībā no tā, kā Jūs mijiedarbojaties ar mums:

1. No mūsu mājaslapām vai mobilajām aplikācijām:

 • Mēs apkopojam Jūsu personas datus caur mūsu vietnēm vai mobilajām aplikācijām, piemēram, kad Jūs abonējat kādu no tām, izveidojat savu lietotāja profilu un tās izmantojat.
 • Sākotnēji Jūs varat izmantot vietni, neatklājot savu identitāti. Kad apmeklējat vietni vai citādi mijiedarbojaties ar mums tiešsaistē, mēs savācam informāciju par Jūsu datoru un mūsu vietnes un programmu lietošanu, izmantojot sīkfailus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai apkopotu datus par Vietnes izmantošanu ar mērķi uzlabot tās saturu.
 • Mēs arī iegūstam Jūsu personas datus, kad lietojat mūsu mobilās lietojumprogrammas vai sazināties ar mums caur mājaslapu vai lietojumprogrammu – tas tiek darīts klientu apkalpošanas nolūkos. Lūdzu, skatiet sadaļu Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.

2. No Jums tiešā veidā:

 • Mēs iegūstam personas datus tieši no Jums, kad Jūs mijiedarbojaties ar mums un izvēlaties sniegt mums noteiktu informāciju. Tas notiek, piemēram, reģistrējot savu profilu mūsu mājaslapā, reģistrējoties jaunumu vēstules saņemšanai, pierakstoties kādā no mūsu mājaslapām vai lietotnēm, aizpildot kādu no mūsu tīmekļa veidlapām tiešsaistē, veicot pirkumu, ievietojot pasūtījumu vai augšupielādējot informāciju kādā no mūsu portāliem.
 • Mēs varam arī iegūt Jūsu personas datus, kad  saņemam pieprasījumu no Jums (piemēram, attiecībā uz klientu apkalpošanu), kā arī, apstrādājot Jūsu pasūtījumus un kad Jūs apmeklējat mūsu pasākumus. Mēs arī savācam personas datus tieši no jums, kad jūs rīkojaties kā piegādātājs, lai varētu izpildīt līgumu ar piegādātāju un pārvaldīt piegādātāju attiecības. Ņemiet vērā, ka mums ir likumīgas saistības apstrādāt noteiktu informāciju (piemēram, saistībā ar dažiem pirkumiem), un dažreiz mums ir jāprasa Jums nodrošināt noteiktu informāciju, lai mēs varētu pildīt līgumattiecībās ar Jums.
 •  Mēs arī savācam personas datus tieši no jums, kad Jūs rīkojaties kā piegādātājs, lai varētu izpildīt līgumu ar piegādātāju un pārvaldīt piegādātāju attiecības.
 • Dažreiz mēs veicam tiešsaistes aptaujas, lai iegūtu labāku izpratni par mūsu klientu, lietotāju, apmeklētāju, kontaktpersonu, potenciālo pircēju vajadzībām un vēlmēm. Pirms aptaujas veikšanas, mēs informēsim Jūs par to, kā  izmantosim Jūsu personas datus. Piedalīšanās aptaujā ir brīvprātīga, un tādā gadījumā Jūs varat sniegt savu piekrišanu nodoto datu apstrādei. Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums pa e-pastu: privacy.global@yara.com.

3. No mūsu uzņēmumu grupas, tirgotājiem, biznesa partneriem un citām trešajām personām:

 • Kad Jūs iegādājaties mūsu produktu, mēs varam iegūt Jūsu personas datus no mūsu izplatītājiem, lai varētu izpildīt darījumu un pārvaldītu biznesa attiecības. Pēc jūsu pieprasījuma vai lai īstenotu mūsu likumīgās intereses, veicot segmentēšanu vai piegādātāju attiecību pārvaldību, mēs varam arī importēt informāciju no mūsu izplatītājiem, piegādātājiem, biznesa partneriem un citām trešajām personām.

4. No Jūsu ierīcēm:

 • Ja esat reģistrējies, lai izmantotu pakalpojumus, kas ļauj Jums augšupielādēt informāciju no savas ierīces uz kādu no mūsu portāliem, mēs iegūstam iekārtas datus no attiecīgajiem datu nesējiem vai ierīcēm, kā aprakstīts Yara Digitālās lauksaimniecības privātuma politikā.  Mēs varam arī saņemt atrašanās vietas datus no viedtālruņa vai citas ģeoinformācijas ierīces ar nosacījumu, ka tā ir saistīta ar Jūsu lejupielādēto mobilo lietojumprogrammu vai lietotāja profilu, kuru esat reģistrējis pie mums.

5. No citiem avotiem: 

 • Piemēram, izmantojot tirdzniecības partnerus un izplatītājus, kuri pārdod Yara produktus vai izmanto Yara aplikācijas, piemēram, “Pieprasījums pēc piedāvājuma” vai lojalitātes programmu, kad viņi dalās ar mums ar Jūsu personas datiem, lai varētu izpildīt Jūsu pieprasījumu vai izpildīt līgumu, kas noslēgts ar Jums vai starp mums un šādu partneri, piemēram, lai piegādātu produktus, kurus pārdod ar mūsu izplatītāju starpniecību.

 2. Informācijas un apkopoto datu veidi.

Izmantojot šo Vietni, mēs apkopojam Jūsu personiskos datus un ierīces informāciju likumā noteiktajā apmērā. Personiskie dati ir informācija vai informācijas kopums, ko var izmantot, lai Jūs individuāli identificētu. Atkarībā no izmantotajiem pakalpojumiem un vietnes izmantošanas veida, mēs varam apkopot Jūsu datus šādās kategorijās:

 • Kontaktinformācija – tāda kā vārds, adrese un e-pasta adrese, ko Jūs norādāt, veidojot savu lietotāja profilu, vai, aizpildot kādu no mūsu tiešsaistes kontaktformām. Šī informācija mums atļauj Jūs identificēt un ar Jums sazināties;
 • Biznesa dati, kas ļauj mums palīdzēt optimizēt Jūsu uzņēmējdarbību, ja Jums ir reģistrēts lietotāja konts. Tas ietver, bet neaprobežojas ar datiem, kas attiecas uz Jūsu uzņēmuma nosaukumu, atrašanās vietu, lielumu un citu ar uzņēmējdarbību saistītu informāciju, kas būs tieši saistīta ar Jums, ja Jums ir reģistrēts lietotāja konts; 
 • Informācija par iepriekšējo saikni un sadarbību -  mums palīdz  saprast, kas Jūs esat un ko vēlaties, lai piedāvātu Jums produktus, tehnoloģijas un pakalpojumus, kas varētu Jūs interesēt, piemēram, saistībā ar Jūsu īpašuma vai biznesa informāciju, vispārējo atrašanās vietu un citiem demogrāfiskiem datiem, ciktāl to pieļauj normatīvi akti. Mēs apkopojam šo informāciju, kad Jūs mijiedarbojaties ar mums vai esat reģistrējis lietotāja kontu;  
 • Nodarbinātības informācija – kas palīdz mums noteikt Jūsu atbilstību darbam, uz kuru pretendējat, ja Jūs piesakāties darbam pie mums - piemēram, vispārējā kontaktinformācija, CV, informācija par Jūsu izglītību, kompetenci un prasmēm, līdzšinējo karjeru un darba pieredzi, kā arī cita informācija, piemēram, Jūsu fotogrāfija, darba sertifikāti, nodarbinātības vēsture, atsauces un cita būtiska pamatinformācija;
 • Darījumu informācija - liecina par to, kā Jūs mijiedarbojaties ar mums, mūsu tirgotājiem un darījumu partneriem, ieskaitot veiktos pirkumus, pieprasījumus, klientu kontus, pirkumu vēsturi un ražas datus; 
 • ID informācija par jūsu identitāti, piemēram, dzimšanas datums un personas apliecinošs dokuments, tikai tad, kad tas nepieciešams Jūsu identificēšanai;
 • Finanšu konta informācija, kas ir nepieciešama tikai, lai Jūs varētu veikt pirkumus;
 • Ierīces informācija un analīze - piemēram, informācija par datoriem, tālruņiem vai citām ierīcēm, kuras Jūs izmantojat, lai apmeklētu Vietni, atkarībā no piešķirtajām atļaujām. Mēs varam savstarpēji sasaistīt informāciju, ko mēs savācam no dažādām Jūsu ierīcēm -  mums tas palīdz nodrošināt vienveidīgu pakalpojumu piedāvājumu visās Jūsu ierīcēs. Piemēri tam var būt Jūsu datora IP adrese, operētājsistēma, aparatūras versija, ierīces iestatījumi, kā arī veidi un ierīču identifikatori. Mēs varam arī apkopot informāciju par savienojumu, piemēram, Jūsu mobilā operatora vai interneta tīkla servisa nodrošinātāju, mobilās reklāmas ID un mobilās lietojumprogrammas ID, pārlūkprogrammas veidu, valodu, ģeogrāfisko atrašanās vietu, laika joslu un Vietnes apmeklējuma datumu un laiku. Mēs varam arī apkopot informāciju par Jūsu uzvedību Vietnē, piemēram, cik ilgi Jūs tur paliekat, un informāciju par Jūsu veikto lapas ritināšanu un koplietošanu; 
 • Iekārtas dati,  ko ģenerē, savāc vai uzglabā Jūsu iekārta (programmatūra vai aparatūra), vai ierīces interfeiss ar Jūsu iekārtu, tostarp, bet ne tikai, Jūsu iekārtas atrašanās vieta.

 3. Kā Yara izmanto personas datus?

Mēs izmantojam Jūsu personas datus sekojošiem mērķiem:

 • Klientu apkalpošana: lai nodrošinātu pieprasītos produktus, tehnoloģijas un pakalpojumus un veiktu citas ar pasūtījumu saistītās darbības, piemēram, produktu piegādi, uzglabāšanu un sniegtu rekomendācijas. Tas ietver, bet neaprobežojas ar to, ka aktīvi tiek sniegti atsevišķi pārskati un / vai ieteikumi, kas iegūti no datiem, kurus Jūs sniedzāt uzņēmumam Yara un kuri ir īpaši svarīgi attiecībā uz Jūsu uzņēmējdarbību, lai uzlabotu Jūsu kā klienta produktivitāti, kvalitāti un rentabilitāti;
 • Produktu un klientu atbalsts: lai sniegtu Jums atbalstu, tostarp nodrošinātu jauninājumus un produktu uzlabojumu programmu komunikāciju, kā arī diagnostiku un remontu, produktu drošību un atsaukšanu;
 • Mārketings un komunikācija: lai nodrošinātu saziņu, informāciju un tiešas tirdzniecības iespējas saistībā ar un par Yara produktiem, tehnoloģijām un pakalpojumiem, tostarp profila izveidošanu, kuru mēs izmantojam, lai sniegtu tieši uz Jums mērķētus mārketinga piedāvājumus, vēstules par jaunumiem, produktu informāciju, uzņēmumu žurnālus, katalogus, paziņojumus vai uzaicinājumus uz pasākumiem utt., ko mēs uzskatām par Jūsu interesēm atbilstošiem. Ja to pieprasa  tiesību akti, mēs saņemam Jūsu piekrišanu šādām mārketinga aktivitātēm. Jūs varat jebkurā laikā pasargāt sevi no tām, izmantojot elektronisko saziņu. Tas darāms, izpildot paziņojumos sniegtos norādījumus vai, sazinoties ar mums epastā privacy.global@yara.com
 • Jaunu darbinieku piesaiste: lai pieņemtu darbā jaunus Yara darbiniekus, ja esat iesniedzis darba pieteikumu, izmantojot mūsu darba pieteikumu portālu, kas pieejams  yara.com, vai kā citādi nosūtījis mums savu darba pieteikumu. Mēs izmantojam Jūsu pieteikumā iekļauto informāciju, lai noteiktu Jūsu atbilstību darbam, uz kuru Jūs pretendējat, novērtējot, vai esat ideāls kandidāts attiecīgajam amatam.
 • Aptaujas un reklāmas pasākumi: lai veiktu apsekojumus, aptaujas, īstenotu lojalitātes programmas un citus veicināšanas pasākumus; vai
 • Mūsu ikdienas biznesa vajadzību pārvaldīšana: piemēram, lai pārvaldītu mūsu mājaslapas un pakalpojumus, līgumu slēgšanu, analīzi, krāpšanās novēršanu, korporatīvo pārvaldību, ziņošanu un juridisko atbilstību.

 4. Kāds ir juridiskais pamats, uz kuru Yara balstās Jūsu datu apstrādē?

 • Dažos gadījumos mēs apstrādājam Jūsu datus, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu ar Jums noslēgtu līgumu (piemēram, attiecībā uz klientu apkalpošanu vai savstarpējo norēķinu veikšanu), vai arī, ja mums šo pienākumu uzliek tiesību akti (piemēram, lai ievērotu dokumentu glabāšanas pienākumu). 
 • Mēs apstrādājam Jūsu datus arī tad, ja tas ir mūsu likumīgās interesēs un Jūsu tiesības uz datu aizsardzību neaizliedz šīs intereses. Šīs intereses parasti ir vērstas uz mūsu produktu, tehnoloģiju un pakalpojumu uzlabošanu, lai palielinātu klientu apmierinātību un mūsu pakalpojumus pielāgotu Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām.
 • Dažos gadījumos Jūsu datu apstrādei mums nepieciešama Jūsu piekrišana (piemēram, ja vēlaties saņemt no mums jaunumu vēstules vai citus mārketinga materiālus). Šādos gadījumos Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, nosūtot e-pastu uz adresi privacy.global@yara.com. Piekrišanas atsaukšana neietekmē apstrādes likumību, kas notikusi, pamatojoties uz piekrišanu pirms atteikuma.

 5. Kāpēc Yara atklāj personas datus?

Mēs nepārdodam Jūsu personas datus mārketinga uzņēmumiem ārpus kompānijas Yara. Mēs tos varam kopīgot tikai šādi:

 • Saņemot Jūsu piekrišanu, mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar mūsu rūpīgi atlasītajiem biznesa partneriem;
 • Ar mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas veic uzņēmējdarbību ar Yara produktiem vai strādā mūsu vārdā, kā arī saskaņā ar mūsu norādījumiem darbojas kā datu apstrādātāji šajā Privātuma politikā norādīto mērķu sasniegšanai;
 • Ar citiem Yara grupas uzņēmumiem, kad tas ir nepieciešams, lai izpildītu Jūsu prasības,  novērtētu  Jūsu darba pieteikumu darbā pieņemšanas nolūkā, vai, lai noslēgtu darba līgumu ar Jums, kā arī citos gadījumos, kad datu koplietošana ir nepieciešama, lai apmierinātu Jūsu pieprasījumus vai veiktu analīzi un pētniecību, ja šāda datu izpaušana ir vajadzīga, lai sasniegtu mūsu likumīgās intereses uzlabot  produktus, tehnoloģijas un pakalpojumus.
 • Ar potenciālajiem pircējiem vai pārdevējiem gadījumā, ja mēs pārdodam vai pērkam kādu biznesu vai aktīvu;
 • Lai aizsargātu un aizstāvētu kompāniju Yara (tai skaitā, izpildot visus piemērojamos noteikumus un nosacījumus); vai
 • Juridisku iemeslu dēļ, datus izpaužot valsts iestādēm vai valdībām, ja to pieprasa likums, regulējums, tiesiskais process vai ir izpildāms valdības pieprasījums.

Tāpat mēs varam  kopīgot apkopotos datus ar mūsu biznesa partneriem un uzņēmumu grupas ietvaros dažādu mērķu vārdā, piemēram, lai uzlabotu mūsu ieteikumus Jūsu biznesam,  attīstītu Vietni, modernizētu aprīkojumu, veiktu sistēmas administrēšanas darbus, apkopotu statistiku, kā arī īstenotu pētījumus un analīzi. 

Ja Jūs nevēlaties sniegt mums savus personas datus, iespējams, mēs nevarēsim nodrošināt Jūsu pieprasītos produktus vai pakalpojumus, vai informēt Jūs par citiem produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvā Yara.

 6. Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.

Kad Jūs apmeklējat mūsu mājaslapu vai izmantojat mūsu mobilās lietotnes, mēs automātiski iegūstam noteiktu informāciju. Tas tiek darīts, izmantojot sīkdatnes un pārlūkprogrammas analīzes rīkus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kas tiek glabāti Jūsu ierīcē, kad apmeklējat Vietni. Vietni apmeklējot pirmoreiz, Jūsu ierīcei tiek nosūtīta sīkdatne, kas identificē Jūsu pārlūkprogrammu.

Mēs izmantojam sīkfailus autentificēšanas nolūkos, lai nodrošinātu Jums pieslēgumu, kad  nolemjat pieteikties savā lietojuma kontā, kur tas ir iespējams. Dažas no mūsu izmantotajām sīkdatnēm ir noteikti nepieciešamas Vietnes pareizai darbībai. Savukārt citas sīkdatnes mēs izmantojam, lai padarītu Jūsu pieredzi Vietnes izmantošanā tieši Jums piemērotāku un personīgāku. Piemēram, zinot  valsti, kurā dzīvojat, mēs varam ieteikt atbilstošas valsts Yara  vietni, ko Jums apmeklēt. Pielāgojot tehniskos iestatījumus savā pārlūkprogrammā, Jūs varat novērst sīkdatņu saglabāšanu un piekļuvi Jūsu ierīcei. Tomēr lūdzam ņemiet vērā, ka, ja Jūs atspējosiet sīkdatnes, iespējams,  nevarēsiet izmantot dažus pakalpojumus Vietnē.

Ja Jūsu ģeogrāfiski iespējotās mobilās ierīces iestatījumi ļauj mūsu mobilajām lietotnēm iegūt atrašanās vietas informāciju, mēs to iegūsim automātiski. Šī Privātuma politika nosaka, kā mēs izmantosim šo informāciju, kad to sasaistīsim ar Jūsu personas datiem.
Mēs arī izmantojam sīkfailus autentificēšanas nolūkos, lai nodrošinātu Jums pieslēgumu, kad nolemjat pieteikties savā lietojuma kontā, kur tas ir iespējams.

7. Jūsu izvēles iespējas.

Mēs sniedzam Jums iespēju izvēlēties, kā ar Jums labāk sazināties.

 • E-pastu komunikācija: Jūs varat pārtraukt saņemt Yara reklāmas paziņojumus pa e-pastu, ievērojot minētajos e-pasta ziņojumos sniegtās atteikšanās norādes. Tāpat varat  pārtraukt Yara reklāmas paziņojumu saņemšanu pa e-pastu, rakstot mums uz     privacy.global@yara.com.

Lūdzam ņemt vērā, ka mēs izpildīsim Jūsu lūgumu pārtraukt Yara reklāmas e-pastu  saņemšanu. Tomēr mēs varam turpināt Jums sūtīt ar pakalpojumu saistītus paziņojumus, piemēram, e-pastus, kas apstiprina mūsu tīmekļa vietnēs veiktos pirkumus. Mēs varam paturēt informāciju par uzskaiti, piemēram, lai nodrošinātu, ka mēs izpildām patērētāju pieprasījumus un nosūtām konkrētus ziņojumu veidus.

Ņemiet vērā, ka Jūs varat noteikt to, kā Jūsu mobilā ierīce var kopīgot atrašanās vietas informāciju ar Yara, kā arī to, kā Jūsu mobilās ierīces pārlūkrogramma apstrādā sīkdatnes un saistītās tehnoloģijas, pielāgojot mobilās ierīces privātuma un drošības iestatījumus. Lai uzzinātu, kā pielāgot savus iestatījumus, lūdzam skatīt mobilo pakalpojumu sniedzēja vai ierīces ražotāja sniegtos norādījumus.

 8. Jūsu tiesības.

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi, labošanu, ierobežošanu un dzēšanu attiecībā uz Jūsu personas datiem, kas ir Yara rīcībā, kā arī saņemt Jūsu personas datu kopiju strukturētā mašīnlasāmā formātā. Ja Jums ir reģistrēts profils, Jūs jebkurā laikā varat atjaunināt, labot vai dzēst informāciju, kuru esat mums sniedzis, izmantojot vietni. Pieprasījumus par personas datu apstrādi un piekļuves tiesībām uz tiem novirza tālāk norādītajai kontaktpersonai.

Jums ir arī tiesības iebilst pret kādu datu apstrādi un, ja mēs esam lūguši Jūsu piekrišanu apstrādāt Jūsu datus, atsaukt šo piekrišanu. Arī gadījumos, kad mēs apstrādājam Jūsu datus, jo mums ir likumīgas intereses tā darīt (šādi gadījumi paskaidroti iepriekš), Jums ir  tiesības pret to iebilst. Dažās situācijās šīs tiesības var būt ierobežotas, piemēram, ja mēs varam pierādīt, ka mums ir likumīgas prasības apstrādāt Jūsu datus.

Ja mēs pieprasām personas datus saskaņā ar juridiskajām vai līgumiskajām saistībām, tad šādu datu nodrošināšana ir obligāta: ja šādi dati netiek sniegti, mēs nevarēsim nodrošināt savas līgumattiecības vai pildīt mums uzliktās saistības. Visos pārējos gadījumos prasīto personas datu sniegšana nav obligāta.

Jūsu personiskie dati tiks saglabāti tik ilgi, kamēr pastāvēs mūsu savstarpējās līgumattiecības  un, ciktāl tas ir atļauts, pēc šo attiecību beigām tik ilgi, cik tas vajadzīgs, lai sniegtu šajā paziņojumā minētos pakalpojumus. Jūs jebkurā laikā varat nosūtīt mums pieprasījumu, rakstot uz girts.peirags@yara.com un lūgt mums izdzēst savu lietotāja kontu.

 9. Informācijas drošība.

Yara rūpējas par Jūsu privātumu un ir uzņēmusies saistības nodrošināt personas datu drošību. Mēs esam ieviesuši atbilstošus tehniskos, fiziskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus no to zuduma, ļaunprātīgas izmantošanas vai grozīšanas. Mēs ierobežojam piekļuvi personas datiem personām, kurām tie vajadzīgi uzņēmējdarbības veikšanai.

 11. Personas datu pārsūtīšana uz citām valstīm.

Personas datu pārsūtīšana uz trešo valsti ārpus EEZ, kas nenodrošina pienācīgu to aizsardzību, notiek tikai tad, ja tiek nodrošināti piemēroti drošības pasākumi, piemēram, ir spēkā saistoši korporatīvie noteikumi, kas atbilst ES standarta līgumu noteikumiem, vai saņēmēja puse ir sertificēta saskaņā ar ES un ASV privātuma ietvara prasībām.

Atklājot informāciju citām pusēm, kā tas aprakstīts šīs politikas 5. sadaļā, mums dažreiz ir jāpārsūta personas dati uz valsti ārpus EEZ, lai varētu sasniegt kādu no 5. sadaļā noteiktajiem mērķiem. Piemēram, mēs varam izmantot apakšprocesoru, kas reģistrēts ASV, Jums aizpildot tiešsaistes veidlapu, lai izpildītu Jūsu pieprasījumu. Šāda datu pārsūtīšana notiks tikai tad, ja tiks nodrošināti atbilstoši drošības pasākumi, kā tas aprakstīts iepriekš.
Ja Jums ir kādi jautājumi saistībā ar šo, lūdzam sazināties ar mums caur kontaktpersonu, kas norādīta zemāk.

Yara var pārsūtīt apkopotus datus trešajām pusēm (vietējām un / vai ārvalstu), lai i) uzlabotu vai attīstītu Vietni vai jebkuru iekārtu, kas saistīta ar konkrētiem pakalpojumiem, un ii) nodrošinātu Vietnes un iekārtas pareizu darbību.

 12. Trešo pušu privātuma politika.

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz personas datu vākšanu, izmantošanu un izpaušanu, ko veic Yara. Citām tīmekļa vietnēm, kuras var tikt sasniegtas caur šo Vietni, ir sava privātuma politika un prakse. Mūsu neatkarīgajiem tirgotājiem, piegādātājiem un darījumu partneriem arī ir savas privātuma politikas un prakses. Mēs iesakām iepazīties ar visu trešo pušu privātuma politiku, pirms sniedzat tām informāciju vai izmantojat to piedāvājumu vai reklāmu. Lai gan mēs cenšamies savā Vietnē ievietot saites tikai uz tādām vietnēm, kurām, tāpat kā mums, ir augsti datu drošības standarti un tiek nodrošināta cieņa pret privātumu, mēs nekādā veidā neesam atbildīgi par citu vietņu saturu vai privātuma ievērošanas praksi.

 13. Šīs politikas izmaiņas un grozījumi.

Mēs ievietosim atsevišķu paziņojumu Vietnē un / vai citādi paziņosim Jums, kad būtiski mainīsim šo konfidencialitātes politiku vai veiksim tajā izmaiņas, kas var būt saistītas ar Jūsu tiesībām un ietekmēt tās. Tas tiks darīts pirms izmaiņu veikšanas.

Ja Jūs nevēlaties turpināt izmantot Vietni iepriekšminēto izmaiņu dēļ, Jums ir jāpārtrauc  Vietnes izmantošana un jāpieprasa, lai Yara slēdz Jūsu kontu, sazinoties ar mums. Tas darāms, rakstot uz e-pastu  privacy.global@yara.com vai caur attiecīgo portālu, kur tas iespējams.

 14. Jurisdikcija un piemērojamie tiesību akti.

Šī konfidencialitātes politika, izņemot vietējos obligātos likumus, ir jāreglamentē un jāinterpretē saskaņā ar Norvēģijas tiesību aktiem, un tā ir pakļauta Norvēģijas tiesu  jurisdikcijai.

 15. Kā ar mums sazināties?

Lūdzam sazināties ar mums, ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri par mūsu privātuma praksi vai šo Privātuma politiku. Jūs varat kontaktēties ar mums tiešsaistē, sūtot e-pastu uz  dataprivacy@yara.com. Jūs varat sazināties ar pasta starpniecību, to sūtot uz savu vietējo Yara biroju:

 

SIA Yara Latvija

Vienības gatve 109, 11. kabinets

Rīga, Latvija, LV-1058

 

Ja Jums ir nenovērstas bažas, Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei, kas ir kompetenta atrisināt šādu situāciju saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem vai Yara Datu Privātuma direktīvas attiecībā uz klientu, piegādātāju un biznesa partneru datiem publisko versiju.

 

Spēkā stāšanās datums: [30.04.2018.] / Pēdējoreiz atjaunināta: [04.10.2019.]