Laikapstākļu mainība, kultūraugu ražošanas izmaksas, kaitēkļi un slimības ir tikai daži no neskaitāmajiem riskiem, kas neļauj lauksaimniekiem naktīs gulēt.

Šobrīd pastāv globāli riski, kas var ietekmēt Jūsu saimniecību: cenu svārstības, resursu pieejamība, ģeopolitika un, iespējams, visvairāk – klimata pārmaiņas.

Pamatojoties uz mūsu zināšanām par lauksaimniecību esam noteikuši piecus galvenos riskus, ar ko sastopas lauksaimnieki. Lai mazinātu riskus un uzlabotu lauksaimnieku pielāgošanās spēju, esam izstrādājuši pamatotus risinājumus, kas balstīti slāpekļa izmantošanā.

Galveno risku piecinieks:

Labojums2.png

Viens piemērs, kā nitrātu lietojumā pamatots risinājums var palīdzēt mazināt risku

Efektīvāki slāpekļa mēslošanas līdzekļi (piemēram, CAN+S) nodrošina labākus rezultātus, salīdzinot ar urīnvielu saturošu slāpekļa mēslojumu, un, ja tie tiek izmantoti kopā ar Yara digitālajiem rīkiem, var iegūt augstāku proteīna saturu un ražību un līdz ar to lielāku peļņu.

Zinām, ka slāpekļa nepieciešamība var būt atšķirīga pat viena lauka robežās. Zinām arī to, ka vienāda slāpekļa daudzuma izmantošana katru gadu ir neefektīva izmaksu, ražas un kvalitātes ziņā. Kā viens no slāpekļa precīzas izmantošanas rīkiem minams Yara N-Testeris, kas ļauj noteikt slāpekļa saturu augos un iespēju noteikt precīzas  N lietošanas devas, pareizajā laikā.

Neskaitāmos lauka izmēģinājumos, ko Yara veic kopā ar mūsu partneriem, ir pierādīta Yara  N -Testera un Yara N -Sensora® spēja nodrošināt ražas pieaugumu un  proteīna satura palielināšanos, salīdzinājumā ar rutinētu slāpekļa mēslojuma izmantošanu.

LV-Compaign-Splitted-Pictures8-1-compressor.pngLV-Compaign-Splitted-Pictures8-2-compressor.png


Jūs varētu interesēt arī:

Pārbaudiet savas saimniecības slāpekļa efektivitāti!

Mūsu slāpekļa efektivitātes kalkulators novērtēs Jūsu saimniecības līdzšinējo sniegumu un ieteiks, ko Jūs varat darīt, lai to uzlabotu.

Noskaidrot savas saimniecības N izmantošanas efektivitāti >

Yara piedāvātie risinājumi