Lauksaimniecība ir dzīvesveids un tajā nekas nav paredzams. Jūs ļoti labi zināt, ka mainīgi ir gan laikapstākļi, gan tirgus pieprasījums, gan darbības izmaksas.

Tāpēc ir svarīgi, lai Jūsu saimniecība būtu pret svārstībām noturīgs un tādējādi arī ilgtermiņā ienesīgs uzņēmums. Ienesīgas saimniecības pārvaldīšana un vadīšana nozīmē labāku atdevi no katra iztērētā eiro. Mēs saprotam, ka ienesīgu lauksaimniecību nevar izveidot ar vienreizēju ieguldījumu.

Mūsu Yara eksperti ir strādājuši kopā ar lauksaimniekiem, lai radītu risinājumus, kuru mērķis ir katru sezonu uzlabot Jūsu saimniecību rentabilitāti.

Pārbaudīt savas saimniecības efektivitāti

Lūk, trīs veidi, kā slāpekļa lietošanā balstīti risinājumi nodrošina visienesīgāko saimniekošanu.

1. Lielākas ražas iegūšana

Lielākas, augstas kvalitātes ražas iegūšana ir labākais veids, kā palielināt savus ienākumus no produkcijas realizācijas. Risinājumi ar slāpekļa lietošanu nodrošina lielāku ražu un tādējādi arī papildu peļņu. Aizstājot urīnvielu ar efektīvākiem slāpekli saturošiem mēslošanas līdzekļiem, varat izaudzēt par līdz pat 9% lielāku ražu, nepalielinot ne apstrādājamās platības, ne izmantotā mēslošanas līdzekļa daudzumu.

Wave1_Profit_UpTo9%MoreYield_lv_lv.png

Efektīvu slāpekļa avotu izmantošanas priekšrocības ir optimālas absorbcijas nodrošināšana, tādējādi palielinot slāpekļa saturu graudos. Tas nozīmē, ka var palielināt ražu, nezaudējot kvalitāti.

2. Ražas pārdošana par augstāko iespējamo cenu

Izmantojot slāpekli saturošus mēslojumu pareizajā daudzumā un laikā, augi kļūst ‘efektīvāki’. Ja ir nodrošināta slāpekļa optimāla piegāde, augi izmanto līdz pat 40% mazāk ūdens, lai saražotu tonnu graudu.

Auga vērtību bieži vien nosaka tā olbaltumvielu saturs, kas savukārt ir atkarīgs no slāpekļa daudzuma augā. Kvalitatīvu slāpekli saturošu produktu  lietojumā pamatoti risinājumi  nodrošina maksimālu slāpekļa uzņemšanu, iegūstot graudaugus ar lielāku olbaltumvielu saturu, ko varat pārdot par augstāku cenu.

3. Precīzi mērījumi

Galvenā mēslošanas prioritāte ir pareiza barības vielu daudzuma nodrošināšana augiem. Tādējādi tiek gūta maksimāla peļņa no ieguldījumiem mēslošanas līdzekļos. Digitālās  tehnoloģijas ir Yara precīzās lauksaimniecības risinājumu daļa, kas ļauj pieņemt vislabākos lēmumus, lai palielinātu peļņu, ko gūstat no katra izmantotā slāpekļa mēslojuma kilograma. Mūsu digitālie rīki minējumu vietā sniedz patiesas agronomijas zināšanas, nodrošinot precīzus un pareizus mērījumus, tāpēc varat pieņemt pareizus lēmumus.

 


Jūs varētu interesēt arī:

Pārbaudiet savas saimniecības slāpekļa efektivitāti!

Mūsu slāpekļa efektivitātes kalkulators novērtēs Jūsu saimniecības līdzšinējo sniegumu un ieteiks, ko Jūs varat darīt, lai to uzlabotu.

Noskaidrot savas saimniecības N izmantošanas efektivitāti >

Yara piedāvātie risinājumi