Nodrošinot optimālu barošanu, uzlabojas ūdens izmantošanas efektivitāte, jo kultūraugi ātri nosedz kailu augsni, mazinot ūdens iztvaikošanas zudumus. Slāpekļa pietiekama pieejamība nodrošina iespēju pieejamo ūdens daudzumu izmantot augšanai un maksimālas ražas iegūšanai.

Jūs, iespējams, uzskatāt, ka intensīvai lauksaimniecībai būs nepieciešams vairāk ūdens un ka, saimniekojot ar mazākiem ieguldījumiem, varēsiet izmantot mazāk.  Patiesībā ir otrādi. Ūdens pieprasījums uz vienu ražas vienību  faktiski mazinās līdz ar ražas pieaugumu.

Ūdens pieejamība katru gadu ir atšķirīga, bet, izmantojot pamatotus slāpekļa izmantošanas risinājumus, varat optimizēt iegūto ražu.

Wave3_WaterUseEfficiency_DecreaseWater_lv_lv.png

 

Vislabākā izvēle sausām augsnēm

Sausums rada stresu Jums un Jūsu augiem, bet, izvēloties pamatotu slāpekļa mēslošanas pieeju, varat būt drošs par lielāku ražību. Nodrošinot atbilstošu mēslošanu, mazināsies zudumi, tiks palielināta mobilitāte augsnē, labāk augs saknes un ūdens izmantošana sausos apstākļos būs efektīvāka.

LV-Compaign-Splitted-Pictures12-1-compressor.pngLV-Compaign-Splitted-Pictures12-2-compressor.png

  

Ceriet uz lietu? Izmantojot amonija nitrātu mēslojumu, barības vielu uzņemšana sausumā ir labāka

 

LV-Compaign-Splitted-Pictures13-1-compressor.pngLV-Compaign-Splitted-Pictures13-2-compressor.png

 


Jūs varētu interesēt arī:

Pārbaudiet savas saimniecības slāpekļa efektivitāti!

Mūsu slāpekļa efektivitātes kalkulators novērtēs Jūsu saimniecības līdzšinējo sniegumu un ieteiks, ko Jūs varat darīt, lai to uzlabotu.

Noskaidrot savas saimniecības N izmantošanas efektivitāti >

Yara piedāvātie risinājumi