Rezultāts precīzai barības vielu vajadzības noteikšanai ir maksimālā raža ar atbilstošu mēslojumu.

Ir vērts zināt, ka Yara minerālmēsli ir īpaši izstrādāti, lai atbilstu mūsdienīgās  lauksaimniecības prasībām, un, ka Yara mēslošanas programmas, izmantojot precīzās lauksaimniecības rīkus, kļūst piemērotas dažādām vietām un augsnes tipiem, kā arī laikapstākļiem.

Uzlabojot slāpekļa uzņemšanās efektivitāti, Jūs palīdzat savai saimniecībai attīstīties tagad un nākotnē: palielinot ražu, vienlaikus samazinot mēslojuma ietekmi uz vidi. Atbilstošs slāpekļa nodrošinājums rada veselīgākas auga saknes, tāpēc vairāk barības vielu tiek uztvertas, neveidojot pārpalikumus augsnē. Mēslošanas precizitāte un pareiza mēslošanas laika izvēle var samazināt arī nitrātu atlikumu augsnē, kas var nokļūt zem sakņu zonas un gruntsūdeņos.

Šeit būs daži padomi, kas palīdzēs Jums noteikt precīzu barības vielu pieprasījumu un uzzināt vairāk par slāpekļa  mēslošanas līdzekļu lietošanas laiku un devām.

Wave1_NitrogenUseEfficiency_HigherNitrogenUseEfficiency_lv_lv.png

Kurš slāpekļa mēslojums ir efektīvāks?

  • Saražojiet vairāk, izmantojot mazāk. Efektīvu slāpekļa avotu izmantošana ir būtiska, lai sasniegtu maksimālu kultūraugu augšanu un lielāku atdevi no katra mēslojuma kg, kurā ieguldāt.
  • Tas ir ļoti nepieciešams augiem. Slāpeklis ir būtiska barības viela, un nitrāti ir vēlamā slāpekļa forma lielākajai daļai kultūraugu.
  • Mazāka laikapstākļu ietekme. Nitrāti tiek efektīvi uzņemti pat vēsos un mitros vai karstos un sausos apstākļos, nodrošinot lielāku ražu nekā alternatīvie mēslošanas līdzekļi.
  • Palīdz veidot veselīgākas saknes. Agri lietoti nitrāti veicina labi attīstītu sakņu augšanu, kas ir svarīgi barības vielu uztveršanai un ir priekšnoteikums lielākai slāpekļa izmantošanas efektivitātei.
  • Slāpekļa mēslošanas līdzekļi, kas satur arī sēru, palīdz efektīvāk izmantot slāpekli (piemēram, CAN+S).

Wave1_NitrogenUseEfficiency_ImprovedYield_lv_lv.png

Slāpekļa izmantošanas efektivitātes uzlabošanas pasākumi

  • Izmantojiet pareizās mēslojuma devas. Digitālie rīki var palīdzēt Jums precīzi izvēlēties pareizo slāpekļa lietošanas laiku, kas raksturīgs Jūsu laukam konkrētajā brīdī. Yara piedāvā digitālos rīkus, lai samazinātu nepietiekamu vai pārāk lielu mēslojuma lietojumu, atrodot optimālo N līmeni.

Yara IRIX 

  • Yara piedāvā digitālos rīkus, lai samazinātu nepietiekamu vai pārāk lielu minerālmēslu lietojumu, atrodot optimālo N līmeni. Yara N- Sensora izmantošana uz lauka nodrošina to, ka mēslojums tiek lietots tieši tur, kur tas nepieciešams, tieši tik, cik nepieciešams, lai samazinātu mēslojuma nodrošinājuma nevienmērību dažādās lauka vietās.
  • Precīza minerālmēslojuma izkliede. Lielākas, blīvākas mēslojuma granulas tiek izkliedētas precīzāk kā vieglas, nekvalitatīvas  granulas. Turklāt kvalitatīvas izkliedēšanas tehnikas izmantošana nodrošina, ka mēslojums nokļūst tieši tur, kur tas nepieciešams.
  • Līdzsvars. Augu barības vajadzību līdzsvarošana, izmantojot  sēru un mikroelementus, nodrošinās, ka ar katru izmantoto slāpekļa kilogramu Jūs iegūsiet vairāk ražas.

N-Testeris

LV-Compaign-Splitted-Pictures7-1-compressor.pngLV-Compaign-Splitted-Pictures7-2-compressor.png

 


Jūs varētu interesēt arī:

Pārbaudiet savas saimniecības slāpekļa efektivitāti!

Mūsu slāpekļa efektivitātes kalkulators novērtēs Jūsu saimniecības līdzšinējo sniegumu un ieteiks, ko Jūs varat darīt, lai to uzlabotu.

Noskaidrot savas saimniecības N izmantošanas efektivitāti >

Yara piedāvātie risinājumi