4 punktu garantija- Saturs

Garantija attiecas uz visiem granulētajiem minerālmēsliem, kas ir pieejami Yara preču sortimentā.

Tikai granulēti produkti

Katra mēslojuma granula satur visas norādītās barības vielas. Tas nodrošina vienmērīgāku izkliedi atšķirībā no mehāniski jauktiem minerālmēsliem, kur katram produktu maisījumā iekļautajam produktam ir atšķirīga izkliedes līkne. Kopējā granulēšana mazina segregācijas iespējas, salīdzinot ar mehāniski jauktiem produktiem.

Piemērots mēslojuma sastāvs kultūraugiem un augsnei

Ziemeļeiropā kompānijai Yara ir 100 gadu pētījumu pieredze. Turklāt pastāv cieša sadarbība ar lauksaimniekiem, tirgotājiem, valsts iestādēm un citām ieinteresētajām personām. Tas norāda uz mūsu produktu un ieteikumu piemērotību tieši Latvijas kultūraugiem, augsnei un klimatam.

Izmēģinājumu rezultāti

Garantēts mēslojuma saturs atbilstoši specifikācijai

Nepārtraukta kontroles paraugu ņemšana un analīzes nodrošina pareizu barības elementu saturu produktā.

 

Kultūraugi

Uzziniet vairāk kā atbilstoša augu mēslošana ietekmē kultūraugu augšanu, attīstību un ražību. Yara izstrādātās mēslošanas programmas sniedz ieskatu īsto produktu lietošanā atbilstošā laikā!

Yara produktu saimes

YaraMila

YaraMila- NPK (S) kombinētie mēslošanas līdzekļi

Augstas koncentrācijas viendabīgi NPK (slāpekli, fosforu un kāliju saturoši) mēslošanas līdzekļi, kas ir speciāli izstrādāti visām kultūraugu grupām. Tie apvieno augam svarīgākās barības vielas: slāpekli, fosforu un kāliju.
YaraBela

YaraBela- Slāpekli un sēru saturoši minerālmēsli

Amonija nitrāta (slāpekļa) mēslošanas līdzekļi, kas nodrošina pastāvīgu, pārbaudītu kultūraugu kvalitāti un ražu gadu no gada, tos lietojot plašam kultūru klāstam dažādos klimatiskajos apstākļos.
YaraVita

YaraVita- Mikroelementi

Pilnīga produktu līnija, kas nodrošina auga normālai augšanai un attīstībai nepieciešamos mikroelementus. Papildinot pamata barības vielas ar šiem produktiem, no saviem kultūraugiem iegūsiet daudz vairāk.
YaraLiva produkti

YaraLiva- Kalcija nitrātu saturoši mēslošanas līdzekļi

YaraLiva mēslošanas līdzekļu sastāvā ir kalcija nitrāts, kas nodrošina augus ar efektīvu, ātri absorbējošu nitrātu slāpekli, vienlaikus nodrošinot kalciju un boru stiprībai un izturībai, kas uztur augu ilgtermiņa augšanu.
YaraTera

YaraTera- Pilnībā ūdenī šķīstoši mēslošanas līdzekļi

YaraTera produktu klāsts ietver pilnīgi šķīstošos mēslošanas līdzekļus, kuri piemēroti lietošanai arī apūdeņošanas sistēmās.
YaraSuna8_9_2

YaraSuna - organominerāls mēslošanas līdzeklis

YaraSuna 8-9-2 organiskas izcelsmes mēslošanas līdzeklis, kas piemērots izmantošanai bioloģiskajās saimniecībās
Citi produkti

Citi produkti

Yara sadarbojas ar daudzām citām mēslošanas līdzekļu kompānijām, kuru produkti arī ietilpst mūsu portfolio.