4 punktu garantija- Izkliede

Garantija attiecas uz visiem produktiem, kas ir pieejami Yara granulēto produktu sortimentā.

Vienmērīga izkliedēšana

Augstas un vienādas kvalitātes mēslojums nodrošina vienmērīgu produkta izkaisīšanu. Testos, kas veikti vadošo ražotāju centrbēdzes kaisītājiem, garantētais svārstību koeficients ir ne vairāk kā 10%. Strādājot ar precīzu izkliedētāju vai kombinēto sējmašīnu, izkaisīšana ir augstākas kvalitātes, vienmērīgāka, veltņos sakrājas mazāk putekļu, kas var traucēt vienmērīgu izkliedi.

Pat 36 m izkliedes platums

Lielāko daļu Yara granulēto minerālmēslu var izkaisīt vienmērīgi pat 36 m un lielākā platumā. Cik plaša ir dažādu mēslojumu kaisīšanas iespējas, varat aplūkot izkliedētāju ražotāju mājaslapās.

Vienota kvalitāte

Ražošana, veicot noteiktas procedūras, kvalitātes analīze un produktu rūpīga pārraudzība no rūpnīcas līdz saimniecībai nodrošina vienotu kvalitāti. Ne mazāk svarīgs faktors laba kaisīšanas rezultāta iegūšanai ir produktu uzglabāšana un rīkošanās ar tiem saimniecībā. Nozīmīgi ir arī, lai kaisīšanu veiktu rūpīgs operators.

 

Vairāk informācijas

Šie īsie stāsti parādīs, kāpēc un kā atmaksājas pareiza mēslojuma izvēle un barības vielu precīzas un vienmērīgas izkliedes nodrošināšana. Šie ir mūsu ieteikumi, kā aizsargāt Jūsu investīcijas un nekaitēt videi: